Kiti produktai 

Subkategorijos

 • Apsauga nuo drėgmės

   

  Nano Protec

   

  • Irengimus padengia vandeniui nepralaidžiu, apsauginiu sluoksniu;
  • Atstato dregmes paveiktu mechanizmu ir irengimu darbinguma;
  • Apsaugo irengimus nuo trumpu jungimu, sroves nutekejimo;
  • Prailgina ju eksploatacijos laika;
  • Galima naudoti esant dregnam paviršiui;
  • Užpildo mikroskopinius pažeidimus;
  • Išsaugo elastinguma ir apsauga kintant temperaturai;
  • Negadina metalu, plasmases, stiklo, gumos, lako, dažu, keramikos.

   
  NANO PROTEC UNIVERSAL - Skirtas buitiniam naudojimui. Prailgina prietaisu tarnavimo laika: spynu (vidiniu, išoriniu, pakabinamu), vyriu (garažo, duru, langu), grandiniu (dviraciu, motociklu) ir t.t. Saugo elektros prietaisus nuo gedimu, elektros sroves nutekejimo, trumpu sujungimu.Valo surudijusius mechanizmus, užstrigusias irangos detales, varžtus, veržles. Pašalina girgždesius ilgam laikui. Apsaugo mechanizmus, elektros iranga nuo ivairios dregmes: garo, vandens kondensato, purslu, ruko, lietaus, rugštaus lietaus, chloruoto ir suraus vandens. Prailgina elektros irangos eksploatacijos laika. Ideali judanciu mechanizmu detaliu apsauga. Veikimas: isiskverbia po dregmes sluoksniu ir akimirksniu padengia vandeniui nepralaidžiu apsauginiu sluoksniu. Patogus naudoti, nes nereikia specialaus paviršiaus paruošimo.

   

  NANO PROTEC ELECTRIC - Elektros irangos, varikliu, generatoriu, transformatoriu, maitinimo bloku, jungciu, šakuciu, buitiniu elektros irengimu, aukštos itampos automobiliu laidu, paskirstytoju, saugikliu, ir kitu mechanizmu apsauga nuo dregmes, garo, vandens kondensato, purslu, ruko, lietaus, rugštaus lietaus, chloruoto ir suraus vandens.

   

  NANO PROTEC ELECTRONIC - Skirtas elektronikos prietaisu apsaugai nuo dregmes, garo, vandens kondensato, purslu, ruko, lietaus, rugštaus lietaus, chloruoto ir suraus vandens. Apsaugo elektroninius blokus nuo oksidacijos, elektrostatiniu lauku, dregmes, dulkiu, purvo. Prailgina irangos eksploatacijos laika. Neleidžia oksiduotis schemoms ir elektroniniams blokams. Profilaktiškai naudojamas apsaugoti elektroninei irangai: radijo stotims, radijo aparatams, elektroninems apsaugos sistemoms, telekomunikaciju irangai, signalizacijoms, video irangai ir kt. Nekenkia ir negadina metalo, plastmases, gumos, stiklo, lako, dažu, keramikos, elektroniniu detaliu.

   

  NANO PROTEC ANTICORROSION - Metalo gaminiu ir mechanizmu apsauga nuo dregmes, garo, vandens kondensato, purslu, ruko, lietaus, rugštaus lietaus, chloruoto ir suraus vandens. Atstato dregmes paveiktu mechanizmu ir irengimu darbinguma. Sustabdo korozijos plitima bet kokioje stadijoje. Isiskverbia po rudimis ir sustabdo ju plitima. Galima padengti dregnus paviršius be specialaus paruošimo. Pratesia mechanizmu, metalo gaminiu eksploatacijos laika esant nepalankioms klimatinems salygoms. Ideali metalo, judanciu mechanizmu ir detaliu apsauga nuo korozijos poveikio.

 • Apsauga nuo grafiti

   

  Profesionali, lengvai pašalinanti be chemikalu priemone nuo grafiti CleverCOAT Pro anti-graffiti.

  Antivandaline CleverCOAT Pro anti-graffiti - danga padengti paprasta ir saugu , garantuoja švaru fasada, ilga, gražu ir estetini pastatu ir statiniu išvaizda.

  Kovojimas su vandaliniais grafitiniais piešiniais yra brangus ir problematiškas.Vienintelis efektyvus budas išspresti šia problema - apsaugoti fasadus prieš pirmaji grafiti, naudojant modernia chemine technologija.

  Naujo tipo apsaugine danga "anti-graffiti" - vandens emulsija, formuoja barjerini sluoksni ant mineraliniu statybiniu paviršiu. Su „CleverCOAT Pro anti-grafiti“ rekomenduojama apsaugoti paviršius nuo grafiti. „CleverCOAT Pro anti-grafiti“ priedas yra nano komponentai, kurie žymiai padidina emulsijos, dangos sukibimo, jos hidrofobiniu savybiu aprepti.

  Šia priemone geriausia naudoti po apdorojimo su hidrofobiniu «Voka» arba gali buti naudojama atskirai.

   

  Galima naudoti ant:

  • Naturalaus ir dirbtinio akmens; 
  • Betono; 
  • Keramikos; 
  • Tinko; 
  • Plyto; 
  • Įvairių miesto fasadų ir t.t.

   

  Produkto savybes:

  • Apsaugo nuo vandens, skysciu ir aliejiniu dažu (grafiti) patekimo i paviršius;
  • Apsaugo nuo demiu ir nešvarumu;
  • Neleidžia susidaryti samanoms ir kerpems. Apsaugo nuo atmosferos teršalu kaupimosi;
  • Jis apsaugo medžiagu sunaikinima, susijusia su šerkšno / atšilimo;
  • Palengvina fasadu priežiura;
  • Leidžia paviršius kvepuoti;
  • Saugus ir netoksiškas;
  • Atspari UV spinduliams, nekeicia apdorotu paviršiu spalvos;
  • Nedegi.

   
  Naudojimas

  CleverCOAT Pro anti-grafiti Emulsija turi puikias sukibimo savybes, ne tik su lygiais paviršiais, bet ir koretais paviršiais.


  CleverCOAT Pro anti-grafiti Emulsija, rekomenduojama tepti teptuku ar voleliu. Del sunkiai pasiekiamu vietu, galima naudoti purkštuva. Koretems paviršiams, negalima naudoti praskiesta emulsija.
  Lygiems paviršiams, galimas praskiedimas iki santykio 1: 0,5 vandens.
  Praskiedimo lygis nustatomas praktiškai.
  Daugiau akytas paviršius, mažiau reikia atskiesti.

   

  Taikomas vertikaliems ir horizontaliems paviršiams.
  Tinka vidaus ir išores darbams.
  Minimalus paviršiaus temperatura: +5 C
  Vidutine emulsijos išeiga: apie 50 -100 g / m 2.
  Džiuvinimo laikas priklauso nuo paviršiaus ir aplinkos temperaturos (gali skirtis nuo 1-2 val.iki 12 val.).

   

  Apsauginio sluoksnio Savybes

  Apsaugoti paviršiai tampa atsparus vandeniui. Dregmes absorbcija mažina maždaug šimta kartu. Tai leidžia medžiagoms išlaikyti ištisus metus izoliacines savybes ir suteikia geriausius medžiagos rezultatus.

   

  Sluoksnio ilgamžiškumas 2 metai.
  Pasibaigus šiam laikotarpiui, rekomenduojame pakartotinai apdirbti paviršiu.

   

  Grafiti pašalinimas

  Kai ant fasado ar kito saugomo paviršiaus sluoksnio atsiranda skaiciai ar kitokie vandaliniai grafiti piešiniai, jie lengvai pašalinami aukšto slegio tipo "Karcher" karšta vandeni naudojanciais irenginiais arba standžiu šepeciu su karštu vandeniu, bet tada turetu buti atkurtas barjero sluoksnis!!!

   

  CleverCOAT Pro anti-grafiti supakuoti:
  - 3 kg neto kanistras.
  Galiojimo laikas: 2 metai nuo pagaminimo datos (gamyklinis hermetiškas ipakavimas).

 • Apsauga nuo vandens ir...

   

  Profesionalus sprendimas su „VOKA“ apsaugoti paviršius nuo vandens.


  Savybes:

  • Apsaugo paviršiu nuo vandens, druskos ir nuo ultravioletiniu spinduliu, neužkemša medžiagu poras, leidžia paviršiui "kvepuoti".
  • Palaiko ir gerina medžiagu termoizoliacines savybes.
  • Nekeicia paviršiu išvaizdos.
  • Turi ilgalaikiu veiksmu.
  • Sudetyje nera tirpikliu.
  • Stabilus saugojimui.
  • Neleidžia vandeniui kauptis medžiagos viduje. Paviršius išryškeja. Apdorota medžiaga turi stabilu veikima ištisus metus nuo dregmes. Medžiaga išlaiko geriausias izoliacines savybes.

  Pavyzdžiui, šiluminis laidumas betono ir kalkiu-smelio plytu po perdirbimo yra 0,2-0,3 W / (m • ° C), gerokai mažesnis, nei standartinis rodiklis.

  Apdorotos medžiagos turi maža kapiliaru absorbcija , isisavinimo sparta beveik 0%.
  Apsaugine danga „VOKA“ Universali. Gali buti naudojama prie bet kokios aplinkos temperaturos.

  Pritaikymas:
  Parengtas naudojimui homogeniškas mišinys su nano silicio dioksidais, sertifikuota kaip hidroizoliuojanti, isikverbianti i ivairiu betono, keramikos produktus, gaminius iš gelžbetonio, muro ( plytos ir muro skiedinio siules), konstrukcinius elementus, plyteles ir kitas poretas medžiagas (iskaitant šarminius), naturalus arba dekoratyvinis akmuo ivairaus dizaino, ivairiems miesto fasadams ir t.t. „VOKA“ paruoštas naudojimui, nereikia specialiu mokymu. isigeriantis impregnantas, gali buti dengiamas teptuku, voleliu arba purkštuvu.

  Paviršiaus apsauga:
  Susilietus su paviršiais, atstumiantis skystis patenka i medžiagos gyli 2-3 mm. Paviršius igyja hidroizoliacines savybes ir paviršiai per 24 valandas yra visiškai apsaugoti. Paprastai vieno užnešimo yra pakankamai, jei danga yra tolygi "nera tarpu", bet atsakingose vietose rekomenduojame naudoti apdoroti du kartus per 24 valandas.

  Papildoma informacija:
  Naudoti «VOKA» esant sausam orui. Oro temperatura ir dregme nera ribojamas. Paviršiai turi buti švarus. Butina užtikrinti, kad žiema butu pašalintas sniegas ir ledas, kuris gali užkirsti kelia medžiagos isigeriamumui i paviršiaus poras.

  Techniniai duomenys:
  Baze: Silikonas
  Sanaudos: 30-50g/m2
  Prasiskverbimo gylis i 2-4mm medžiagos
  Brandimo laiko apimtis: 12:00 h
  Džiuvimo laikas: 24 h
  Gaisro pavojai: E
  Maksimali paviršiaus temperatura: 80 ° C
  Minimalus paviršiaus temperatura: nuo -30 C
  Efektyvus: 10 metu
  Lakiuju Turinys: maks. 5g / l
  Galiojimo laikas 5 metai, nuo pagaminimo datos.

   

   ISONEM

 • Dirbtinis akmuo

   

  Dirbtinio akmens plyteles
  Kiekvienas Diamond Stone produktas išgaunamas kopijuojant natūralius akmenis. Galite naudoti musu Diamond Stone produktus, gaminamus specialia liejimo technologija, savo pastatuose labai praktišku ir ekonomišku būdu, nes 1 kvadratinis metras sveria tik 30-35 kg. Naudojami neorganiniai ir geležies pigmentai turi gera šilumos izoliacija del šviesos užpildo. Akmuo gali būti naudojamas ir viduje, ir išorėje. Jis gali būti įvairiausių spalvų bei konfiguracijų ir tai sumažina pastatu svori. Nėra jokiu nereikalingu gabalėliu, todėl storis sumažėja 2-3 cm. Kadangi akmuo yra labai lengvas, jis gali būti lengvai naudojamas ant išoriniu izoliaciniu medžiagų.

  Naudojimas:
  Jus galite naudoti musu produktus su earonic rišimu ar milcum cemento mišiniu (reikia pilti vandens tol, kol skiedinys tampa tamsios kremines spalvos).
  Turėtumėte sudrėkinti produkto paviršių ir siena, kol jie yra karšti. Po to naudoti 1-1,5 cm storio skiedinio ant paviršiaus ir netepti daugiau nei ant 1 kvadratinio metro. Jei skiedinys nepradės džiūti, Jūsų akmenys nukris.  Prižiūrekite visas dalis po montavimo su hidratu.

 • Fibrocementinės plokštės

   

  Teksturuotos fibrocementines plokštes skirtos sienu išores ir vidaus apdailai. Fibrocementines dangos privalumas - patikimumas. Ju yra 6 teksturos piešiniu, medžio, akmens, samaneles, lietucio, liniju, klinkerio imitaciju, tai racionalus fasado apdailos sprendimas norintiems išvaizdaus, ilgaamžio, ekologiško ir už prieinama kaina produkto. Pasirinke medine, viniline ar klinkerio apdaila, gausite tiktai du ar tris iš šiu privalumu. Plokšte nedegi, atspari atšiaurioms klimato salygoms ir atmosferos poveikiui, temperaturu svyravimams ir dregmei, todel išlaiko pastovia forma ir matmenis. Fibrocementine fasado danga atspari ultravioletiniams spinduliams, smugiams, grybeliui, pelesiams ir termitams, ji yra neutralaus elektromagnetinio lauko. Šiame produkte nera antipireniniu priedu, asbesto, formaldehido ir kitu kenksmingu medžiagu, todel jis yra saugi žmonems ir gamtai. Fibrocementine plokšte yra naturaliai pilkos spalvos, taciau, esant poreikiui, ja nesunkiai galima nudažyti pasirinkta spalva fasadiniais dažais (jei plokšte yra naudojama fasadui). Plokštes montavimas yra nesudetingas ir greitas procesas. Tai padeda sutaupyti laika ir statybos sanaudas.

   
  Fibrocementines plokštes reikia nugruntuoti ir du kartus nudažyti fasadiniais dažais (rekomenduotina pirma karta dažyti prieš montavima, antra karta sumontavus). Siekiant pagerinti ilgaamžiškuma, nugarine puse rekomenduotina papildomai impregnuoti.

 • Rudžių surišejas

   

  Q2 Naujas rudžių surišejas. Apsaugo. Papuošia. Tai nebrangus, visiškai saugus naudoti, lengvai pritaikomas ir patvarus. Negalima pakeisti brangiai kainuojanciu daiktu, nors jie ir yra aprudyje? Q2 Išnaikins rudis. Jis vienu metu sustabdo rudis ir apsaugo paviršius nuo tolimesnio rudžiu plitimo.

   

  O2 yra sudetingos polimerines glazuros, kuriu sudetyje yra dideles molekulines mases, sudarancios specialu organini kompleksa - nekorozijuojancias rugšties bazes. Ji sukurta „gydyti“ surudijusiems metalams, kad apsaugotu paviršius nuo rudtiu plitimo. Metalo rudis pavercia i juoda organine danga, suardo sudetinga latekso matrica, kuri yra atspari tolimesnems oksidacijoms. Suformuoja plona, pusiau monomolekuline danga, todel tinka naudoti judancioms dalims. Unikali rugšties formule, leidtia greitai isiskverbti i rudis ir išlaisvina arba atskiria dalis, kurios yra parudavusios. Galima skiesti su vandeniu ir medtiaga utpurkšti, taip sumatinant sanaudas matai aprudijusiems paviršiams. Neleidtiama jonu migracija, todel jokia chemine reakcija negali pasireikšti ant metalinio paviršiaus. Ši ypatinga savybe yra labai svarbi, nes ji suteikia vienoda ir netirpu sluoksni, kuris tvirtai prikimba prie paviršiaus. Q 2 gali tarnauti kaip gruntas. Nors medtiaga yra rugštinio pobudtio, ji nera pavojinga tmonems.

   

  Q2 Panaudojimas, rudims sustabdyti:
  Temes ukio technika, traktoriai, priekabos;
  Orlaiviai, karine iranga, juru iranga, uosto iranga;
  Automobiliu restauravimas, sunkvetimiai, motociklai, dviraciai;
  Laivyno iranga, valtys, elektros terminalai;
  Kiemo baldai , vonios iranga
  Ir daug, daug daugiau!!!

   

  Q2 DANGIAMAS PLOTAS su 3,8 l. / 38 m2 Pašalinti atsilupusius datus, rudis su šepeciu ar švitriniu popieriumi. Medtiaga gali buti tepama teptuku, voleliu, purkštuvu arba panardinant surudijusi objekta i vonia. Leisti išdtiuti.

   

  Aprudijusios vietos pajuoduos per 15 -20 min.
  Ant Q2 medtiagos, galima datyti tik po 4-6 valandu.
  Q2 medtiagos, vieno sluoksnio polimerizacija 24 val.
  Tipines savybes:
  Fizine busena _AT_ 77 laipsniai F Skystas
  Aktyvaus turinio, 59%, PH 5% tirpalo 3:1 PNPP ir vandens 0,5
  Takumo temperatura, laipsniu F 0
  Pliupsnio temperatura, TCC Laipsniai F 210
  Tankis _AT_ 77 laipsniai F 1,086
  Vandens
  Disperguojamoji
  Ksilenas Netirpi

   

  Nesenai padaryta patanga kokybes ir taikomuju technologiju paviršiniu dangu plieno apsaugoje. Taciau paruošimo problemos prieš datyma padidejo. Su šiuolaikiniu dangu sistemomis, apsaugos tarnavimo laikas daugiau priklauso nuo paviršiaus paruošimo, nei aplinkos priešiškumo. Net geriausi datai nesuteiks visiškos apsaugos ant paviršiaus, kuriame visiškai nera rudtiu. Stipriai surudijus plienui, nuvalant smeliasrove puikiai paruošia paviršiu datymui, bet ka tik nuvalytas paviršius labai reaktyvus ir plikas plienas veikiamas atmosferos dregmes, rasos ar lietaus greitai rudija. Net kai paviršius padengiamas iš karto, korozijos procesas gali buti prasidejes molekuliniu lygiu. Smeliavimo aparatas, nors ir turi daug privalumu datnai atmetamas del dideliu išlaidu, aplinkosaugos, nepatogumu, dulkiu sukelimo ir t.t.
  Su kitais mechaniniais apdorojimo budais, pavyzdtiui grandymu elektriniu prietaisu neimanoma pašalinti rudtiu iš ertmes paviršiaus ir šis likutinis rudtiu buvimas skatina korozijos procesa.

   
  Be to, naikinant korozijos paveikta paviršiu rugštimis, parode ribota pranašuma, matinant problema. Pašalinti rudis yra sunku del temperaturos, koncentracijos ir lauko salygu. Be to daugelyje situaciju likutines rugšciu druskos lieka porose ir atsiranda osmosines pusles. Net geriausiomis lauko salygomis, tradicinio fosforo rugšties naudojimas nera efektyvus. Tokie produktai negali sudaryti pasyvaus metalo paviršiaus, nes ju reakcija su ivairiais sluoksniais rudtiu, nera vienalyte.

   
  Kadangi likutine rudis gali paskatinti atsirasti daugiau rudtiu, ideliausia jas chemiškai surišti ir neleisti plisti toliau. Q 2 buvo sukurtas vadovaujantis šiuo principu. Yra problemu su daugeliu dabartiniu chemikalu. Jie negali išspresti problemu del paviršiu ivairoves ir rudtiu. Geleties rudtiu atsiranda ant plieno paviršiaus del dregmes ir deguonies. Vykstant elektro-cheminems reakcijoms susidaro geleties hidroksidai. Iš to, oksidacijos reakcijose serija yra imanoma. Rudys negali buti apiprettos tiesiog viena chemine formule. Datnai rudys susidaro keliais sluoksniais ivairios chemines sudeties superpozicija. Siekiant veiksmingai kovoti su šia problema turima kovoti su rudtiu ivairove. Del didelio molekulinio svorio, Q 2 yra sudetingos molekulines strukturos, kiekviena Q 2 molekule gali pritraukti ir itraukti keleta geleties atomu. Be to kiekvienas atskiras geleties atomas gali buti susijes su trijomis skirtingomis Q 2 molekulemis. Šios traukos rezultatas yra tai, kad šio pritraukimo rezultate Q2 suriša rudis molekuliniu lygiu, formuodamas jas i neutralu sluoksni, kuris yra tarp plieno paviršiaus ir aplinkos. Neutralus sluoksnis utkerta kelia jonu judejimui, taip neleisdamas susidaryti jokiai cheminei reakcijai ant metalo paviršiaus. Naudojantis šiuo metodu, Q2 leidtia vartotojui sumažinti išlaidas, nenaudojant šlifavimu ir smeliasroviu, , taip leidžiant vartotojui reikšmingai sutaupyti!!!

 • Stogai

   

  Stogo danga “Mert Plastik”

   
  Ši polimerine stogo danga yra labia panaši i PVC dangą, yra patvari betkokiomis klimato sąlygomis. Privalumai: nerudija, nesamanoja, nekeičia spalvos, pasižymi geromis izoliacinėmis savybėmis.

   
  Galima rinktis net iš šešių skirtingu spalvų, 2.5 cm ir 3 cm storio. Įmanomi ilgiai 2m., 2,5m., 3 m., plotis 90 cm. 1 kv.m. svoris 4,75kg, tai yra 10 kartu lengvesnės už molines čerpes. Šilumos pralaidumo pasipriešinimas 0,18 kv.m. KW. PVC dangos atsparumas 1kv.m. 600kg., Eksploatacinė temperatūra nuo -40 iki +94C. Vandens igeriamumas 0,02%. Trumpiausias pristatymo terminas 14d., ilgiausias 60d. Produktui duodame 30 metų garantiją.

 • Dirvožemio...

   

  ISONEM SS SOIL hardener kietiklis – ekologiški klijai, kurie kietina suriša visų rūšių žemės gruntą. Stabilizuoja ir apsaugo nuo dulkių susidarymo. Nano dalelių dėka suriša žemės gruntą, jį sukietina ir apsaugo nuo dulkių ir purvo susidarymo. Naudojama gruntiniams keliams, eksploatuojamiems sunkiosios transporto technikos, laikinos aikštelės statyboms, karinei ir civilinei technikai, kelių tiesimui bei aerouostams. Miško keliams, žemės ūkio keliams ir aikštelėms. Puikiai tinka greitiems laikiniems plotams sandėliavimui. Po 2 metų efektyvumas tik 30%.

 • Nekilnojamas turtas

   

  • Vystymas ir plėtra
  • Pirkimas
  • Pardavimai
  • Nuoma
  • Investiciniai projektai