Pelėsio naikinimas

 

Kas yra pelėsis?
Pelėsių grybelis yra mikroskopinis augalas, jo sporos plinta oru. Pelėsis gali atsirasti ant daugumos paviršių: sienų, medienos, odos, popieriaus, plastmasės, gumos, linoleumo, kilimo, knygų, stiklo.

Ar pelėsiai kenkia žmonėms?
Taip. Pelėsiai skleidžia nuodingas ir sveikatai pavojingas medžiagas - toksinus, kurie sukelia alergiją, bronchitą bei plaučių ligas. Kartais pelėsiai pažeidžia vidaus organus.

Kodėl pelėsiai atsiranda?
Pelėsio atsiradimui reikia drėgmės ir šilumos. Namuose tai gali įvykti dėl vandentiekio vamzdžio leidžiančio vandenį, prastų vamzdžių sujungimų, kiauro stogo, prasto sandarumo langų, įtrūkimų sienoje, drėgno patalpoje oro dėl prastos ventiliacijos, blogo oro cirkuliavimo, sienų peršalimo ir kondensavimo. Pelėsio atsiradimui turi įtakos ir gyvenamos vietos švara, jeigu ji purvina tai joje yra daugiau bakterijų, o pelėsiui bakterijos padeda daugintis.

Kaip išnaikinti pelėsius?
Iš pradžių reikia nustatyti pelėsių atsiradimo priežastys ir jas pašalinti. Toliau palei pelėsio atsiradimo priežastį jį galima naikinti pastatant rekuperatorių ar sieną nuvalius glaistant, gruntuojant ir šlifuojant. Efektyvesni būdai būtų naudojant mūsų platinamą skystą tepama termoizoliacinę medžiagą „KORUND“, ji puikiai tinka įšalusioms sienoms, o tepti galima ir ant vidinės ir ant išorinės sienos arba nuplauti sieną cheminiais skysčiais ir pastatyti „Ozono generatorių“ bent vienam seansui (4 - 7 val.).

Jeigu nusprendėte pelėsį naikinti su "Ozono generatoriumi", galite susisiekė su mumis, mes turime JAV atestuotą ir vieną galingiausią bei profesionaliausią nešiojamą "Ozono generatorių".


Ozono generatorius:

Ozono generatorius

 

Ozono generatoriaus paskirtis:

  • Naikinti pelėsius bei stabdyti jų tolesnį plitimą.
  • Suardyti kenkėjų (dulkių erkių, tarakonų, pelių) išskiriamus alergenus.
  • Sunaikinti ore mikroorganizmus bei virusus kurie sukelia ligas.
  • Atlikti dezinfekcijai maisto pramonėse.
  • Sunaikinti sporas ir jų tolesnį dauginimasį.

 

Ozono generatoriaus veikimo principas:

Ozono generatoriaus veikimas

Pelėsio naikinimas 

Subkategorijos