Hidroizoliacija

  Isonem

 

isonem logo

 

ISONEM medžiagų paskirtis – taupyti šilumos ir elektros energiją, slopinti triukšmą – garsą, o taip pat drėgmės hidroizoliacija.

Mūsų produkcija ir ISONEM vardas žinomas daugiau kaip 100 šalių . Nuo Europos, Afrikos ir Tolimųjų Rytų.

Be prekybinės ir gamybinės sėkmės mūsų ISONEM kompanija nenaudoja aplinkai kenksmingų medžiagų. Mūsų ISONEM misija yra sukurti ir gaminti medžiagas, kurios taupytų šilumą, elektros energiją, o taip pat ir dažus , kurie anglies dvideginį skaidytų į deguonį.

Mes tikime, kad jau šiandien turime saugoti gamtą ateinančioms kartoms. Inovatyvių produktų pagalba mes saugome gamtą ir žmoniją.

 

  

Vandeniui nepralaidūs produktai

 • ISONEM hybrid - izoliuojanti grindinė danga naujausios technologinės kartos medžiaga. Šis produktas gali būti naudojamas visiems esamiems paviršiams. Tai universali naujausia medžiaga.

 • ISONEM BE 89 2K – bituminė asfaltinė dviejų komponentų skysta hidroizoliacija. Visiems pamatų paviršiams.

 • ISONEM SB super component – izoliuojanti danga su mineraliniais priedais. Labai stiprus sukibimas su paviršiais. Nepralaidi vandeniui. Atspari saulės spinduliams, dilimui ir ilgaamžė...

 • ISONEM MS mortar – akrilinis remontinis mišinys. Gerai sukimba su paviršiais. Naudojamas betono ir tinko įtrūkiams tvarkyti. Galima naudoti ir su armavimo tinkleliu. Atsparus atmosferiniam poveikiui.

 • ISONEM MS polymer – izoliacinis dažas pagal naujausią technologiją ypatingų savybių akrilo pagrindu polimeras. Atsparus chemikalų, transporto ir žmogaus poveikiui. Naudojamas visiems paviršiams.

 • ISONEM BE 89 – Skysta kaučiukinė 700 % tamprumo hidroizoliacinė danga. Naudojama iki - 20C ir + 80C

 • ISONEM BE 90 – skysta paviršiaus plėvelė polimerinis hidroizoliacinis produktas spalvinis formuoja vandeniui nepralaidų sluoksnį. Atsparus UV ir saulės spinduliams. Atspindi 80% saulės spindulių, apsaugo nuo perkaitimo. Atsparus klimato poveikiui. Netinka su smala ir bitumu. Tam skirtas ISONEM BE 89.

 • ISONEM DF 9 – akrilo pagrindas drėgnoms grindų patalpoms izoliuoti. Danga atspari mechaniniai trinčiai. Medžiaga naudojama įtrūkiams, plyšiams dengti. Galima paviršius klijuoti plyteles ir dažyti, bet klijai ir dažai - akrilo pagrindu. Taip pat dar papildomai izoliuoja vandens ir nutekamus vamzdžius.

 • ISONEM A 4 – akrilo glaistas polimero pagrindu. Mišinys stabilus išoriniams aplinkos veiksniams. Atsparus UV ir saulės spinduliams, elastingas galima dažyti, plytelių siūlių ir kitų tarpų lyginimas. Naudotinas nuo – 20C iki + 80C .

 • ISONEM M 36 – momentinis, tekantį vandenį stabdantys milteliai. Kontaktuodami su vandeniu, mišinys plečiasi ir užkemša tekančio vandens plyšį.

 • ISONEM MD 28 elastingo cemento vandenį izoliuojantis mišinys. Produktas cemento pagrindu dviejų komponentų. Panaikina įtrūkius, atsparus korozijai. Yra labai elastingas, kibus prie betono tinko, perdangų ir per laiką neatšokinėja. Atsparus oro sąlygoms mechaniniams smūgiams ir trinčiai. Naudojamas balkonams terasoms, baseinams, betoninei, gipsinei, perdangų izoliacijai ir kitiems paviršiams.

 • ISONEM M 35 2K – izoliacinis dviejų komponentų elastinis produktas. Naudojamas horizontaliems, vertikaliems paviršiams. Vienas sluoksnis neigiamo, teigiamo slėgio laiko 10 m vandens lygį. Izoliuoja vidinius ir išorinius paviršius gelžbetonio, vandens saugyklų, baseinų ir kitus.

 • ISONEM M 35 – super kristalizacinis hidroizoliacinis cementinis mišinys. Naudojamas betoniniams paviršiams. Izoliuoja giluminius neigiamus ar teigiamus vandens slėgius. Apsaugo betoną nuo korozijos ir cheminių veiksnių, atsparus jūriniam vandeniui, naudojamas užtvankoms, damboms, kanalams, tuneliams, saugykloms nutekančio vandens ir kitur.

 • ISONEM MS 20 – kapiliarinis tinkas. Tinkas naudojamas pastoviai drėgmės veikiantiems paviršiams, paveiktiems druskų. Ištraukia druskingą vandenį kapiliarinių kanalų pagalba ir oro tarpų iš sienų paveiktos gausios drėgmės (karbonatų, sulfatų nitratų druskos). Produktas greitai garina ir nepalieka drėgmės pėdsakų. Produktas yra hidrofobinis (vandenį atstumiantis) 40% mikro oro tarpelių, kurie gerina šilumos varžą.

 • ISONEM MS 80 - Skaidrus išoriniam naudojimui skystis. Siloxano pagrindu, nepaliekantis ant fasadų plėvelės matomo sluoksnio. Sluoksnis leidžia paviršiui kvėpuoti, apsaugo paviršių nuo druskų kaupimosi, dumblių bei grybelio.

 

Medžiagos grindų padengimui

 • ISONEM EP grout mortar – skystas epoksidinis mišinys su savaime išsilyginančiomis savybėmis. Mechaniškai stiprus, atsparus vibracijoms ir cheminiam poveikiui. Greitai džiūsta, nesisluoksniuojasi , atsparus vandeniui, mechaniniams smūgiams. Puiki liejimo kokybė. Tinka drėgnoms ne šlapioms grindims lieti. Naudojamas gamyklų, sandėlių grindų paviršiams, kur yra vibracinė įrangos mechanizmai.

 • ISONEM floor paint – akrilo pagrindo dažai skirti padengti, apsaugoti betoninius, cementinius paviršius. Juos apsaugo nuo kaupimosi dulkių ir nešvarumų. Yra amortizuojanti, elastinga danga. Atspari UV spinduliams, nekeičia spalvos ir netrūkinėja. Įtempimo riba – 200%. Spalvų yra oksidiškai raudona, tamsiai pilka ir žalia bei balta. Dažai naudojami – stotelių, garažų, pėsčiųjų takelių, teniso kortų ir sporto aikštynų paviršiams.

 • ISONEM asphalt paint – įvairių spalvų asfaltiniai dažai. Vandens drėgmės kiekis neturi reikšmės. Asfaltinės dangos ilgaamžiškumas prailgėja 3 –is kartus. Paviršius netrūkinėja ir neperkaista nes atspindi saulės spindulius. Paviršius atsparus transporto, mechaninei trinčiai.

 • ISONEM PU floor – epoksidinė kietai elastinė danga. Naudojama betoniniams paviršiams gamyklose, sandėliuose, maisto pramonėje, dirbtuvėse ir kituose patalpose. Betono paviršiaus kietumas gniuždymui turi būti minimalus 25N/mm2.

 • ISONEM BETON paint – vieno komponento dažai skirti betono, cementinių perdangų, asfalto, kelių bortelių ir kitų cementinio pagrindo pagrindui. Dažai buvo sukurti, kaip alternatyva epoksidiniams ir poliuretaniniams pagrindams. Tai atsparūs trinčiai, vandeniui ir įvairioms cheminėms medžiagoms dažai. Produktas naudojamas automobilių stovėjimo aikštelėms, garažams, gamyklose ir sandėliuose. Dažoma dviračių, pėsčiųjų takeliai ir kiti paviršiai.

 • ISONEM EP primer – tai dviejų komponentų, skaidrus higieninis gruntinis produktas. Tai epoksidinių dervų pagrindu be tirpiklių mišinys. Lengvas naudojimas, puikus sukibimas.

 • ISONEM Floor 2K – danga susideda iš epoksidinių tirpiklių su stipriu atsparumu fizikinėms ir cheminėms savybėms. Naudojama ant metalinių, betoninių grindų ir sienų. Dažais dengiamos naftos pramonės, vaistų gamybos gamyklų ir kitų patalpų paviršiai.

 • ISONEM SELF LEVELLING 3K – didelio mechaninio atsparumo, savaime išsilyginanti danga. Daroma 3 mm storio turi daug spalvų. Lengvai prižiūrima, valoma, nekaupia dulkių yra be tirpiklių, higieninė su švelniu kvapu, atspari cheminėms medžiagoms ir trinčiai. Gruntuojama - ISONEM EPOXY primer. Dengiamos patalpos yra ligoninės, maisto gaminimo įmonės, elektros stočių ir kitos patalpos.

 • ISONEM Lityum hardener kietiklis – Kietiklis - tankintojas Ličio pagrindu. Apdirbamas nano ličio technologijomis. Apsauginė, kvėpuojanti trinčiai atspari medžiaga. Daro pagrindą atsparų neorganinėms medžiagoms. Idealus seniems sudilusiems betono paviršiams, kurie drėksta ir laiko nešvarumus. Taip pat paviršiai, kuriems reikia skubios apsaugos. Skaidrus skystis yra skvarbus, sukietina betono paviršius, nepraleidžia vandens, nesudaro dėmių ir dulkių. Tinka ir šviežiam betono pagrindui.

 • ISONEM SS SOIL hardener kietiklis – ekologiški klijai, kurie kietina suriša visų rūšių žemės gruntą. Stabilizuoja ir apsaugo nuo dulkių susidarymo. Nano dalelių dėka suriša žemės gruntą, jį sukietina ir apsaugo nuo dulkių ir purvo susidarymo. Naudojama gruntiniams keliams, eksploatuojamiems sunkiosios transporto technikos, laikinos aikštelės statyboms, karinei ir civilinei technikai, kelių tiesimui bei aerouostams. Miško keliams, žemės ūkio keliams ir aikštelėms. Puikiai tinka greitiems laikiniems plotams sandėliavimui. Po 2 metų efektyvumas tik 30%.

 • ISONEM Liquid glass – dviejų komponentų susidedanti medžiaga iš įvairių spalvų arba skaidraus tonų. Medžiaga labai kibi ir gali dengti stiklo, mozaikų, plytelių, marmuro, granito, natūralaus akmens, medžio, betono, aliuminio, cinkuotas skardos ir kitus paviršius. Medžiaga atspari atmosferos poveikiui, drėgmei, saulės spinduliams ir cheminėms medžiagoms. Dar naudojama apsaugai senovinių skulptūrų.

 

Specialios paskirties dažai

 

 

ISONEM 3D Floor - Hidroizoliacija skirta paruošti grindis 3D piešiniui
ISONEM 3D Floor ISONEM 3D Floor
 
Hidroizoliacija 
Hidroizoliacija Hidroizoliacija
Hidroizoliacija Hidroizoliacija
Hidroizoliacija Hidroizoliacija
Hidroizoliacija Hidroizoliacija

 

 • XYPEX KRISTALINE TECHNOLOGIJA - betono hidroizoliavimo technologija kristalizacijos budu, kuris veikia ne betono paviršiuje, bet padaro betona nelaidžiu visame turyje - tai stipriai pakeite požiuri i betono hidroizoliavima  ir hidroizoliavimo galimybes.
 • ALCHIMIKA - hidroizoliacinės medžiagos poliuretano bitumo pagrindu.
 • Betec Seal - vienkomponentinė cementinė danga, skirta naujų ar jau esančių konstrukcijų hidroizoliavimui / apsaugai nuo drėgmės.
 • POLYWACK - yra polimerinis produktas, neleidžiantis drėgmei sklisti plytų sienose, bei pamatuose ( mūras, betonas, akmenys).
 • MAXPLUG - yra greitai kietėjantis hidraulinis cementas, kuris akimirksniu sustabdo bėgantį vandenį iš plyčių, skylių ar kt. betono ir mūrio pažeistų vietų.
 • Betec Flex -

Hidroizoliacija 

Subkategorijos

 • ISONEM MS POLYMER

   

  Skysta Membrana Hidroizoliacijai Ir Apsaugai

  Vandeniui atsparus, specialios akrilo sudėties polimeras, gaminamas pagal naujausias technologijas.

  MS POLYMER Yra elastinga ir tvirtos sudėties, lengvai naudojama hidroizoliacinė medžiaga, kuria galima padengti tokius paviršius kaip terasos, balkonų stogai, drėgnos patalpos, pramoninės grindys ir betono perdangos. Gerai dengia ir apsaugo tinko, medžio, metalo paviršius, poliuretanines izoliacijas, fasadines plastikines dangas (saidingus), o gamyklose, sandėliuose, sustojimo aikštelėse, ant asfalto naudojamas kaip spalvotas padengimas. Polimeras atsparus mechaniniam poveikiui. Greitai džiūstantis, labai ekonomiškas ir naudotinas ant beveik visų paviršių. Atsparus saulės spinduliams.
   
  MEDŽIAGOS NAUDOJIMAS
  MS POLYMER yra paruoštas naudojimui.  Sugeriantys paviršiai gruntuojami skiedžiant MS POLYMER 200% tūrio vandens kiekiu. Sekantis sluoksnis dengiamas irgi skiedžiant 20% vandeniu arba jei reikia neskiedžiamas. Nesugeriantys paviršiai, tokie kaip glazūra, skiedžiami 100% vandeniu. Rekomenduojamas dengimas trimis sluoksniais.


  IŠEIGA:

  Nesugeriančiam paviršiui viso– 150 g/m2.            
  Betoniniams, skalūniniams ir tinko paviršiams viso – 500 g/m2.
   
  SPALVOS:

  Bespalvis ir kitos spalvos. Gamyklinis išfasavimas plastikiniai kibirai: 5 , 10, 18 kg.

   

  MS POLYMER

 • ISONEM ANTI-FIRE PAINT

   

  ISONEM ANTI-FIRE dažai – ugniai atsparūs, sulaikantys ugnies plitimą neužsidegantys . Ant paviršiaus, išdžiūvusi, palieka lygų sluoksnį. Puikiai sulaiko ugnies plitimą ir yra puiki paviršiaus apdaila. Ji nepraleidžia vandens, bet laidi garams. Dėka šios savybės paviršius gali kvėpuoti tai apsaugo metalus nuo rūdijimo. Naudojama: medžiui, betonui, metalui.

 • ISONEM MD 28

   

  ISONEM MD 28 elastingo cemento vandenį izoliuojantis mišinys. Produktas cemento pagrindu dviejų komponentų. Panaikina įtrūkius, atsparus korozijai. Yra labai elastingas, kibus prie betono tinko, perdangų ir per laiką neatšokinėja. Atsparus oro sąlygoms mechaniniams smūgiams ir trinčiai. Naudojamas balkonams terasoms, baseinams, betoninei, gipsinei, perdangų izoliacijai ir kitiems paviršiams.

 • ISONEM POOL

   

  ISONEM POOL – baseininiai poliuretaniniai dažai. Mėlynos spalvos sintetinių dervų pagrindu atspari vandens spaudimui naudojama dekoratyviniams baseinams ir įvairioms talpoms. Dažai dengiami ant betoninių, gipsinių ir kitų paviršių. Vandens talpyklos, metalinės vandens cisternos, užtvankos, vandens kanalai ir kitos talpos.