Dirbtinis akmuo

 

Dirbtinio akmens plyteles
Kiekvienas Diamond Stone produktas išgaunamas kopijuojant natūralius akmenis. Galite naudoti musu Diamond Stone produktus, gaminamus specialia liejimo technologija, savo pastatuose labai praktišku ir ekonomišku būdu, nes 1 kvadratinis metras sveria tik 30-35 kg. Naudojami neorganiniai ir geležies pigmentai turi gera šilumos izoliacija del šviesos užpildo. Akmuo gali būti naudojamas ir viduje, ir išorėje. Jis gali būti įvairiausių spalvų bei konfiguracijų ir tai sumažina pastatu svori. Nėra jokiu nereikalingu gabalėliu, todėl storis sumažėja 2-3 cm. Kadangi akmuo yra labai lengvas, jis gali būti lengvai naudojamas ant išoriniu izoliaciniu medžiagų.

Naudojimas:
Jus galite naudoti musu produktus su earonic rišimu ar milcum cemento mišiniu (reikia pilti vandens tol, kol skiedinys tampa tamsios kremines spalvos).
Turėtumėte sudrėkinti produkto paviršių ir siena, kol jie yra karšti. Po to naudoti 1-1,5 cm storio skiedinio ant paviršiaus ir netepti daugiau nei ant 1 kvadratinio metro. Jei skiedinys nepradės džiūti, Jūsų akmenys nukris.  Prižiūrekite visas dalis po montavimo su hidratu.

Dirbtinis akmuo