Rudžių surišejas

 

Q2 Naujas rudžių surišejas. Apsaugo. Papuošia. Tai nebrangus, visiškai saugus naudoti, lengvai pritaikomas ir patvarus. Negalima pakeisti brangiai kainuojanciu daiktu, nors jie ir yra aprudyje? Q2 Išnaikins rudis. Jis vienu metu sustabdo rudis ir apsaugo paviršius nuo tolimesnio rudžiu plitimo.

 

O2 yra sudetingos polimerines glazuros, kuriu sudetyje yra dideles molekulines mases, sudarancios specialu organini kompleksa - nekorozijuojancias rugšties bazes. Ji sukurta „gydyti“ surudijusiems metalams, kad apsaugotu paviršius nuo rudtiu plitimo. Metalo rudis pavercia i juoda organine danga, suardo sudetinga latekso matrica, kuri yra atspari tolimesnems oksidacijoms. Suformuoja plona, pusiau monomolekuline danga, todel tinka naudoti judancioms dalims. Unikali rugšties formule, leidtia greitai isiskverbti i rudis ir išlaisvina arba atskiria dalis, kurios yra parudavusios. Galima skiesti su vandeniu ir medtiaga utpurkšti, taip sumatinant sanaudas matai aprudijusiems paviršiams. Neleidtiama jonu migracija, todel jokia chemine reakcija negali pasireikšti ant metalinio paviršiaus. Ši ypatinga savybe yra labai svarbi, nes ji suteikia vienoda ir netirpu sluoksni, kuris tvirtai prikimba prie paviršiaus. Q 2 gali tarnauti kaip gruntas. Nors medtiaga yra rugštinio pobudtio, ji nera pavojinga tmonems.

 

Q2 Panaudojimas, rudims sustabdyti:
Temes ukio technika, traktoriai, priekabos;
Orlaiviai, karine iranga, juru iranga, uosto iranga;
Automobiliu restauravimas, sunkvetimiai, motociklai, dviraciai;
Laivyno iranga, valtys, elektros terminalai;
Kiemo baldai , vonios iranga
Ir daug, daug daugiau!!!

 

Q2 DANGIAMAS PLOTAS su 3,8 l. / 38 m2 Pašalinti atsilupusius datus, rudis su šepeciu ar švitriniu popieriumi. Medtiaga gali buti tepama teptuku, voleliu, purkštuvu arba panardinant surudijusi objekta i vonia. Leisti išdtiuti.

 

Aprudijusios vietos pajuoduos per 15 -20 min.
Ant Q2 medtiagos, galima datyti tik po 4-6 valandu.
Q2 medtiagos, vieno sluoksnio polimerizacija 24 val.
Tipines savybes:
Fizine busena _AT_ 77 laipsniai F Skystas
Aktyvaus turinio, 59%, PH 5% tirpalo 3:1 PNPP ir vandens 0,5
Takumo temperatura, laipsniu F 0
Pliupsnio temperatura, TCC Laipsniai F 210
Tankis _AT_ 77 laipsniai F 1,086
Vandens
Disperguojamoji
Ksilenas Netirpi

 

Nesenai padaryta patanga kokybes ir taikomuju technologiju paviršiniu dangu plieno apsaugoje. Taciau paruošimo problemos prieš datyma padidejo. Su šiuolaikiniu dangu sistemomis, apsaugos tarnavimo laikas daugiau priklauso nuo paviršiaus paruošimo, nei aplinkos priešiškumo. Net geriausi datai nesuteiks visiškos apsaugos ant paviršiaus, kuriame visiškai nera rudtiu. Stipriai surudijus plienui, nuvalant smeliasrove puikiai paruošia paviršiu datymui, bet ka tik nuvalytas paviršius labai reaktyvus ir plikas plienas veikiamas atmosferos dregmes, rasos ar lietaus greitai rudija. Net kai paviršius padengiamas iš karto, korozijos procesas gali buti prasidejes molekuliniu lygiu. Smeliavimo aparatas, nors ir turi daug privalumu datnai atmetamas del dideliu išlaidu, aplinkosaugos, nepatogumu, dulkiu sukelimo ir t.t.
Su kitais mechaniniais apdorojimo budais, pavyzdtiui grandymu elektriniu prietaisu neimanoma pašalinti rudtiu iš ertmes paviršiaus ir šis likutinis rudtiu buvimas skatina korozijos procesa.

 
Be to, naikinant korozijos paveikta paviršiu rugštimis, parode ribota pranašuma, matinant problema. Pašalinti rudis yra sunku del temperaturos, koncentracijos ir lauko salygu. Be to daugelyje situaciju likutines rugšciu druskos lieka porose ir atsiranda osmosines pusles. Net geriausiomis lauko salygomis, tradicinio fosforo rugšties naudojimas nera efektyvus. Tokie produktai negali sudaryti pasyvaus metalo paviršiaus, nes ju reakcija su ivairiais sluoksniais rudtiu, nera vienalyte.

 
Kadangi likutine rudis gali paskatinti atsirasti daugiau rudtiu, ideliausia jas chemiškai surišti ir neleisti plisti toliau. Q 2 buvo sukurtas vadovaujantis šiuo principu. Yra problemu su daugeliu dabartiniu chemikalu. Jie negali išspresti problemu del paviršiu ivairoves ir rudtiu. Geleties rudtiu atsiranda ant plieno paviršiaus del dregmes ir deguonies. Vykstant elektro-cheminems reakcijoms susidaro geleties hidroksidai. Iš to, oksidacijos reakcijose serija yra imanoma. Rudys negali buti apiprettos tiesiog viena chemine formule. Datnai rudys susidaro keliais sluoksniais ivairios chemines sudeties superpozicija. Siekiant veiksmingai kovoti su šia problema turima kovoti su rudtiu ivairove. Del didelio molekulinio svorio, Q 2 yra sudetingos molekulines strukturos, kiekviena Q 2 molekule gali pritraukti ir itraukti keleta geleties atomu. Be to kiekvienas atskiras geleties atomas gali buti susijes su trijomis skirtingomis Q 2 molekulemis. Šios traukos rezultatas yra tai, kad šio pritraukimo rezultate Q2 suriša rudis molekuliniu lygiu, formuodamas jas i neutralu sluoksni, kuris yra tarp plieno paviršiaus ir aplinkos. Neutralus sluoksnis utkerta kelia jonu judejimui, taip neleisdamas susidaryti jokiai cheminei reakcijai ant metalo paviršiaus. Naudojantis šiuo metodu, Q2 leidtia vartotojui sumažinti išlaidas, nenaudojant šlifavimu ir smeliasroviu, , taip leidžiant vartotojui reikšmingai sutaupyti!!!

Rudžių surišejas