Apsauga nuo vandens ir nešvarumų

 

Profesionalus sprendimas su „VOKA“ apsaugoti paviršius nuo vandens.


Savybes:

  • Apsaugo paviršiu nuo vandens, druskos ir nuo ultravioletiniu spinduliu, neužkemša medžiagu poras, leidžia paviršiui "kvepuoti".
  • Palaiko ir gerina medžiagu termoizoliacines savybes.
  • Nekeicia paviršiu išvaizdos.
  • Turi ilgalaikiu veiksmu.
  • Sudetyje nera tirpikliu.
  • Stabilus saugojimui.
  • Neleidžia vandeniui kauptis medžiagos viduje. Paviršius išryškeja. Apdorota medžiaga turi stabilu veikima ištisus metus nuo dregmes. Medžiaga išlaiko geriausias izoliacines savybes.

Pavyzdžiui, šiluminis laidumas betono ir kalkiu-smelio plytu po perdirbimo yra 0,2-0,3 W / (m • ° C), gerokai mažesnis, nei standartinis rodiklis.

Apdorotos medžiagos turi maža kapiliaru absorbcija , isisavinimo sparta beveik 0%.
Apsaugine danga „VOKA“ Universali. Gali buti naudojama prie bet kokios aplinkos temperaturos.

Pritaikymas:
Parengtas naudojimui homogeniškas mišinys su nano silicio dioksidais, sertifikuota kaip hidroizoliuojanti, isikverbianti i ivairiu betono, keramikos produktus, gaminius iš gelžbetonio, muro ( plytos ir muro skiedinio siules), konstrukcinius elementus, plyteles ir kitas poretas medžiagas (iskaitant šarminius), naturalus arba dekoratyvinis akmuo ivairaus dizaino, ivairiems miesto fasadams ir t.t. „VOKA“ paruoštas naudojimui, nereikia specialiu mokymu. isigeriantis impregnantas, gali buti dengiamas teptuku, voleliu arba purkštuvu.

Paviršiaus apsauga:
Susilietus su paviršiais, atstumiantis skystis patenka i medžiagos gyli 2-3 mm. Paviršius igyja hidroizoliacines savybes ir paviršiai per 24 valandas yra visiškai apsaugoti. Paprastai vieno užnešimo yra pakankamai, jei danga yra tolygi "nera tarpu", bet atsakingose vietose rekomenduojame naudoti apdoroti du kartus per 24 valandas.

Papildoma informacija:
Naudoti «VOKA» esant sausam orui. Oro temperatura ir dregme nera ribojamas. Paviršiai turi buti švarus. Butina užtikrinti, kad žiema butu pašalintas sniegas ir ledas, kuris gali užkirsti kelia medžiagos isigeriamumui i paviršiaus poras.

Techniniai duomenys:
Baze: Silikonas
Sanaudos: 30-50g/m2
Prasiskverbimo gylis i 2-4mm medžiagos
Brandimo laiko apimtis: 12:00 h
Džiuvimo laikas: 24 h
Gaisro pavojai: E
Maksimali paviršiaus temperatura: 80 ° C
Minimalus paviršiaus temperatura: nuo -30 C
Efektyvus: 10 metu
Lakiuju Turinys: maks. 5g / l
Galiojimo laikas 5 metai, nuo pagaminimo datos.

 

 ISONEM

Apsauga nuo vandens ir nešvarumų