Termoizoliacija

 Korund

 

 

 

Kas yra šilumine izoliacija “KORUND”?
Tai itin plona šilumine izoliacija, tepama kaip dažai, veiksminga tarytum šiluminis barjeras! Itin plona šilumine izoliacija „Korund“, savo konsistencija primenanti iprastus dažus, yra suspensija, kuri tinka bet kokiam pagrindui. Jai išdžiuvus susidaro elastine polimerine danga, pasižyminti unikaliomis šiluma izoliuojančiomis savybėmis (1mm „Korund“ = 50-60 mm min. vatos) ir teikianti antikorozine apsauga.

Kokia jos paskirtis?
Keramikine šilumine izoliacija „Korund“ yra ypatingai efektyvi izoliuojant statiniu fasadus, stogus, vidines sienas, langu angokraščius, betonines grindis, karšto ir šalto vandentiekio, gartraukius, kondicionavimo sistemų ortakius, vėsinimo vamzdynus, įvairias kitas talpas, cisternas, krovinines priekabas, šaldiklius ir t.t.

Taip pat naudojama, siekiant išvengti kondensacijos šalto vandentiekio vamzdynuose ir mažinant šilumos praradimo nuostolius (pagal STR nuostatas) šildymo sistemose. Keramikine šilumine izoliacija „Korund“ gali būti naudojama esant nuo – 60Co iki + 250Co temperatūrai, jos tarnavimo laikas daugiau nei 15 metu. „Korund“ vis dažniau ir dažniau naudojama įvairiu sričių objektuose ir plataus profilio įmonėse.


Kokie yra pasirinkimai?
„Korund“ Fasad. Pirmą kart sukurta itin plona keramikine šiluma izoliuojanti medžiaga, kurios vienas dažymo sluoksnis gali būti iki 1mm, ir kuri turi geru vandens garu pralaidumo savybių kaip ir kokybiški fasadiniai dažai. Šiluminis izoliatorius „Korund“ Fasad - sukurtas specialiai betoniniams paviršiams. Aukštu šiluma atspindinčių savybių ir darbo sąnaudu sumažinimo mažiausiai du kartus (lyginant su analogiškais gaminiais) dėka, šis produktas taps idealiu sprendimu Jums ir Jūsų klientams profesionalios statybines šilumines izoliacijos srityje.

„Korund“ Klasik. Šiai dienai geriausia, kokia tik esate mate, bandė, naudoje šilumine izoliacija! Skystoji šilumine izoliacija „Korund“ Klasik turi neįprastu šilumines fizikos savybių, yra plastiška ir lengva. Standartinis 20 l plastikinis kibiras sveria tik 10,3 kg. Transportavimo, laikymo metu ši skystoji izoliacija beveik neišsiskirsto į frakcijas.

„Korund“ Antikor. Unikali medžiaga, kuria galima padengti ir surūdijusi paviršių. Užtenka metaliniu šepetėlių nušveisti „atšokusias“ rudis ir, laikantis instrukcijų, nutepti paviršių. „Korund“ šilumine izoliacija ne tik konservuojanti ir modifikuojanti rudis medžiaga, ji pasižymi ir papildomomis antikorozinėmis savybėmis.
Visos technines charakteristikos, reikalavimai, naudojimo instrukcijos ekvivalentiškos pagrindinei sudedamajai medžiagai „Korund“. Naudojant šilumini izoliatorių jau esamu konstrukcijų ir vamzdynu izoliacijai ženkliai sumažėja darbo sąnaudos, kadangi nereikia specialaus darbinio paviršiaus paruošimo. „Korund“ Antikor galima padengti pirmąjį sluoksni, o kitiems (siekiant ekonomiškumo) naudoti „klasikini“ „Korund“ variantą.

„Korund“ Žiema. Medžiaga, kuria galima naudoti lauko darbams esant ir -10 C°. „Korund“ Žiema - naujausias produktas itin plonu skystųjų keramikiniu šilumos izoliaciniu (SKŠI) medžiagų srityje. Skirtingai nuo visu kitu SKŠI medžiagų, esančiu rinkoje, darbai su „Korund“ Žiema gali būti vykdomi esant ir neigiamai temperatūrai iki -10 C°., tuo tarpu, kai minimali kitu SKŠI medžiagų naudojimo temperatūra negali būti žemesne nei +5 C°. „Korund“ Žiema sudaro specialiu akriliniu polimeru ir disperguotu joje putstiklio mikrogranuliu derinys, o taip pat pigmentuojantys, antipireniniai, reologiniai ir inhibuojantys (slopinantys) priedai.

Kaip yra naudojama?
KORUND medžiagą galite užnešti ir patys (teptuku, glaistykle arba beoriu purškimo aparatu).
Lubų, sienų, metalinius ir kitus paviršius paruošti kaip prieš dažymą (sausas, švarus, nugruntuotas (gruntas akriliniam dažams), nuriebalintas, panaikinti pelėsį ir t.t.).
Suformuoti vieną sluoksnį ( nesvarbu per kiek kartų ) = 0,5mm ir duoti 24 val pilnai išdžiūti, po išdžiūvimo vėl galima tepti 0,5mm.
Išeiga: 1 l. - 1m2 - 1mm storio ( priklausomai nuo paviršių lygumo ir medžiagos užnešimo priemonių ir darbo kultūros).

 
Tinka naudoti tik ant sausų paviršių,  lauko ir vidaus darbams.
Galima į paskutinį sluoksnį dėti vandens emulsijos pigmentą ir išgauti jums tinkamą spalvą arba glaistyti, dažyti, klijuoti tapetus.

 

Prieš termoizoliavimą Po termoizoliavimo
Prieš termoizoliavimą Po termoizoliavimo
Prieš termoizoliavimą Po termoizoliavimo
Prieš termoizoliavimą Po termoizoliavimo

 

Termoizoliacija 

Subkategorijos

 • ISONEM THERMAL ROOF

   

   Dažai stogo apšiltinimui ir hidroizoliavimui 

  THERMAL-ROOF - produktas naudojamas stogo apšiltinimui ir hidroizoliavimui.

  THERMAL-ROOF - baltas medžiagos paviršius atspindi iki 80% saulės spindulių ir sutaupo šilumą 22,8 %

  THERMAL-ROOF - žiemą sumažina šildymo poreikius, o vasarą neleidžia įkaisti stogo konstrukcijai.

  ISONEM THERMAL-ROOF - žiemos periodu iki -34 °C, apsaugo dangas nuo trūkinėjimo. Dangos sluoksnis nepraleidžia drėgmės, leidžia stogo konstrukcijoms kvėpuoti, apsaugo pastatą ir yra ilgaamžis, pagerėja eksploatacinės savybės, prasiilgina daugiau kaip 10metų . Naudojant horizontaliuose paviršiuose, danga sulaiko stovintį vandenį, uždengia įtrūkius ir padaro paviršių vandeniui nepralaidų.

  PANAUDOJIMAS: . Bituminės stogų dangos, betoninės čerpės, metalinės dangos, plastikinės plokštės, putplastis, poliuretaninių putų, betoniniai stogų paviršiai ir t.t.

  PAVIRŠIAUS paruošimas: nuvalomas paviršius nuo nešvarumų, tepalų ar riebalų, pašalinamos atplaišos ir jos sutvarkomos. Visos pūslės, įtrūkimai turi būti suremontuoti. Prieš naudojimą dažai gerai išmaišomi. Naudojami dažai virš 10°C aplinkos temperatūros. Į dažus negalima nieko papildomai pilti. Galima dengti sausą arba lengvai drėgną paviršių teptuku, voleliu arba purkštuvu. Įgilinimus ir plyšius padengti dažais ypač kruopščiai. Rekomenduojama paviršius dengti minimaliai dviem sluoksniais, kai antras sluoksnis dengiamas statmenai pirmam sluoksniui. Dažai yra paruošti naudojimui, stogų dažymui nerekomenduojama skiesti.

  TECHNINIAI požymiai:

  • Spalva – balta arba kitos spalvos. - Mikro sferų surišėjas – akrilo emulsija. - Skiediklis – vanduo. - Užsiliepsnojimo taškas – nėra. Džiūvimo laikas – 1 valanda. - Energijos taupymo testai buvo atlikti Thermilate Europe Ltd. in England; ITU (Istanbul Technical University)

  ENERGIJOS taupymas: Pagal Didžiosios Britanijos OOO Thermilate Europoje metodiką ir rezultatų testus. Baltas medžiagos paviršius atspindi iki 80% saulės spindulių, sutaupo šilumą apie 22,8 %

  IŠEIGA: 1 – 2 ltr./ м²

  PAKAVIMAS: 18 litrų kibiras.

  SANDĖLIAVIMO laikas : sandėliuojama vėsioje, sausoje patalpoje uždaroje gamyklinėje pakuotėje. 12 mėnesių nuo pagaminimo datos.

   

  thermal roof

 • KORUND INSULATION